CZYM OSŁONIĆ BALKON

Jak zasłonić się od sąsiadów. Czym osłonić balkon, płot betonowy lub płot z siatki. Czym zakryć brzydki kompostownik lub zbiornik na deszcz (mauzer). Tu znajdziesz także pomysł jak odgrodzić się od sąsiada na działce ROD i ogródku oraz czym zakryć wiatę i brzydką ścianę.

Idealnym rozwiązaniem jest trwała osłona produkowana na wymiar. Każda osłona wyposażona jest w oczka, które przyspieszają proces montażu. Szybki i łatwy montaż, który większość z nas wykona samodzielnie.


Czym osłonić balkon
Pomysł jak osłonić się od sąsiadów


Elegancka i solidna osłona z materiału banerowego, który nie zmienia swoich właściwości pod wpływem zmian temperatur czy nasłonecznienia. Wodoodporna i chroniąca przed wiatrem. Trwała i wysoka jakość nadruku na osłonie oraz wzmocnione krawędzie materiału.


Osłona da nam poczucie prywatności, uchroni przed spojrzeniami przechodniów i pozwoli odgrodzić się od sąsiadów z naprzeciwka. Pełni także funkcję dekoracyjną, skutecznie zakryje stare barierki balkonowe czy nierówne ściany. Można ją także zamontować jako osłona na wiatę śmietnikową aby zakryć kosze na śmieci oraz ograniczyć nieprzyjemny zapach.

Plandeka na wiatę
Osłona na wiatę śmietnikową

Osłona sprawdzi się także jako tło pod rośliny.


Szeroka gama wzorów i bogata kolorystyka ułatwi dopasowanie osłony do budynku oraz wg swoich potrzeb. W sklepie internetowym MATA.PL znajdziesz efektowne motywy roślinne, imitacje desek i kamienia naturalnego, a także maty technorattanowe.Przy zakupie należy wybrać wzór oraz podać szerokość i wysokość w centymetrach.Zobacz wskazówki krok po kroku jak wymierzyć balustradę oraz jak wykonać montaż tak aby nasza funkcjonalna osłona balkonowa ładnie prezentowała się.