Mata osłonowa

Mata osłonowa to wszechstronny materiał który spełnia wiele przydatnych funkcji. To przede wszystkim ochrona przed wiatrem, brudem i kurzem oraz osłona przed promieniami słonecznymi. Dzięki szerokiemu wachlarzowi wzorów spełnia funkcję dekoracyjną dopasowaną indywidualnie do potrzeb. Fotorealistyczne nadruki sprawiają, ze możemy poczuć się jak w innym miejscu. Można nią zakryć brzydki mur, zniszczone ogrodzenie lub osłonić się od bałaganu na ogródku sąsiada. Znajduje także zastosowanie w osłanianiu wiat ogrodowych i śmietnikowych, drewutni, zbiorników na wodę oraz stelaży pod panele fotowoltaiczne.

Mata osłonowa

Mata osłonowa zapewnia prywatność na balkonie lub posesji oraz poprawia codzienny komfort. Mata wykonana z materiału winylowego lub jednokolorowego technorattanu zapewnia 100% zasłonę natomiast siatka prześwitująco-przewiewna przepuszcza powietrze i część promieni słonecznych oraz jest przystosowana do miejsc gdzie występuje silniejszy wiatr. Wszystkie materiały są całoroczne, odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Łatwe w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć wilgotną ścierką.

Każda mata jest przygotowywana indywidualnie na wymiar. Prostota montażu to zaleta maty dopasowanej na wymiar balustrady lub ogrodzenia. Szybki montaż sprawia, że możemy szybko zazielenić swój codzienny kącik bez czekania aż urosną nam rośliny. Odpada nam również obowiązek podlewania roślin.