NOWOCZESNE OSŁONY BALKONOWE

Osłony balkonowe to idealne rozwiązanie do bloku, na domowy taras, a także do ogrodu i na ogródki działkowe jako osłona ogrodzeniowa przygotowana pod odpowiedni wymiar. Nowoczesne osłony balkonowe pełnią rolę dekroacyjną i dają poczucie prywatności. W miejskiej zabudowie gdzie budynki stoją blisko siebie, większość z nas marzy aby mieć własny, prywatny kąt na balkonie. Rozwiązaniem jest nowoczesna osłona na balkon, która nie zajmuje miejsca. Odporna na różne warunki pogodowe, może być zamontowana na balustradzie przez cały rok.

Dekoracyjne osłony balkonowe

Szeroki wybór wzorów – zieleń, kwiaty, imitacje desek i kamienia, krajobrazy, różne kolory wg których możemy dopasować osłonę do naszego gustu. Możesz także zaproponować własny pomysł lub wzór.

Nowoczesne osłony balkonowe

Osłony balkonowe z tworzywa

W ofercie sklepu dostępne są osłony balkonowe w dwóch wariantach – całkowita osłona balkonu z wytrzymałego, miękkiego materiału winylowego PCV lub mocna, lekka i przewiewna siatka prześwitująca przez którą widzimy co dzieje się na zewnątrz. Każda osłona balkonowa jest przygotowywana indywidualnie pod wybrany wymiar. Osłona na balkon posiada trwały nadruk UV i jest zaoczkowana na krawędziach, gotowa do zawieszenia. Prosty montaż z którym każdy sobie poradzi – najlepiej za pomocą opasek zaciskowych.

Osłona balkonu z tworzywa

Osłona na balkon i taras – Prywatność i spokój


Montując osłonę balkonową na balustradzie, zachowasz prywatność, spokój i miejsce na balkonie. Osłona balkonu przed sąsiadami i podglądaczami jest dopasowana do Twojej balustrady. Dekoracyjna i nowoczesna osłona na balkonie sprawi, że nie będziesz musiała stawiać i wieszać doniczek z kwiatami aby osłonić się przed sąsiadami. Jest to także dobre rozwiązanie jeśli nie mamy czasu lub chęci na pielęgnację zieleni na naszym balkonie lub tarasie – nie trzeba się martwić, że zwiędną nam kwiatki.

Oslona balkonu przed sąsiadami
OSŁONA BALKONU PRZED SĄSIADAMI


Nowoczesne osłony balkonowe pozwolą na ładną aranżację balkonu. Duży wybór wzorów osłon w sklepie internetowym sprawi że dobierzesz coś odpowiedniego na balkon lub taras. Możemy także przygotować osłonę balkonową wg Twojego pomysłu.


Kontakt
7 dni w tygodniu


RODZAJ MATERIAŁU PRZYKŁADOWEJ OSŁONY:
Kontakt