OSŁONY BALKONOWE – Prywatność na balkonie

W miejskiej zabudowie gdzie budynki stoją blisko siebie, większość z nas marzy aby mieć własny, prywatny kąt na balkonie. Idealnym rozwiązaniem są osłony balkonowe, które nie zajmują miejsca. Odporne na różne warunki pogodowe, mogą być zamontowane na balustradzie przez cały rok.

Osłony balkonowe


W ofercie są dwa rodzaje osłon balkonowych – całkowita osłona z wytrzymałego materiału PCV lub siatka prześwitująca przez którą widzimy co dzieje się na zewnątrz. Każda osłona balkonowa jest przygotowywana indywidualnie pod wybrany wymiar. Wszystkie osłony balkonowe posiadają trwały nadruk UV i są zaoczkowane na krawędziach, gotowe do zawieszenia. Prosty montaż z którym każdy sobie poradzi – najlepiej za pomocą opasek zaciskowych.

Osłony balkonowe – Prywatność i spokój


Montując osłonę balkonową zachowasz prywatność, spokój i miejsce na balkonie. Osłonisz się od sąsiadów i podglądaczy. Dekoracyjne osłony sprawią, że nie musisz stawiać i wieszać doniczek z kwiatami aby osłonić się przed sąsiadami. Jest to także dobre rozwiązanie jeśli nie mamy czasu lub chęci na pielęgnację zieleni na naszym balkonie lub tarasie – nie trzeba się martwić, że zwiędną nam kwiatki.

Nowoczesne osłony balkonowe pozwolą na ładną aranżację balkonu. Duży wybór wzorów osłon w sklepie internetowym sprawi że dobierzesz coś odpowiedniego na balkon lub taras. Możemy także przygotować osłonę balkonową wg Twojego pomysłu.

Zobacz jak wymierzyć balustradę aby osłona na balkonie ładnie pasowała i wyglądała.