NOWOCZESNE OSŁONY BALKONOWE

Osłony balkonowe to idealne rozwiązanie do bloku, na domowy taras, a także do ogrodu i na ogródki działkowe jako osłona ogrodzeniowa przygotowana pod odpowiedni wymiar. Nowoczesne osłony balkonowe pełnią rolę dekoracyjną i dają poczucie prywatności. W miejskiej zabudowie gdzie budynki stoją blisko siebie, większość z nas marzy aby mieć własny, prywatny kąt na balkonie. Rozwiązaniem jest nowoczesna osłona na balkon, która nie zajmuje miejsca. Odporna na różne warunki pogodowe, może być zamontowana na balustradzie przez cały rok.

Nowoczesne osłony balkonowe

Przy składaniu zamówienia należy wybrać wzór oraz podać szerokość i wysokość osłony w centymetrach.

Dekoracyjne osłony balkonowe

Szeroki wybór wzorów – zieleń, kwiaty, imitacje desek i kamienia, krajobrazy, różne kolory wg których możemy dopasować osłonę do Państwa gustu. W ofercie posiadamy również maty technorattanowe. Możesz także zaproponować własny pomysł lub wzór.

Osłona na balkon

Elegancka i solidna osłona na balkon lub taras z efektownymi motywami.

Osłony balkonowe z tworzywa

W ofercie sklepu MATA.PL dostępne są osłony balkonowe w dwóch wariantach – całkowita osłona balkonu z wytrzymałego, miękkiego materiału winylowego PCV lub mocna, lekka i przewiewna siatka prześwitująca przez którą widzimy co dzieje się na zewnątrz. Każda osłona balkonowa jest przygotowywana indywidualnie pod wybrany wymiar. Osłona na balkon posiada trwały nadruk UV i jest zaoczkowana na krawędziach, gotowa do zawieszenia. Prosty montaż z którym każdy sobie poradzi – najlepiej za pomocą opasek zaciskowych. Przygotowana na wymiar, osłona na balkon wysyłana jest do Państwa zwinięta w rolce. Prosty montaż z którym każdy sobie poradzi.

Zobacz wskazówki krok po kroku jak wymierzyć balustradę oraz jak wykonać montaż tak aby nasza funkcjonalna osłona balkonowa ładnie prezentowała się.

Osłona balkonowa z tworzywa

Jakie zalety posiada nasza osłona na balkon

 • każda osłona jest przygotowana na indywidualny wymiar
 • gotowa do zawieszenia, nie trzeba nic przycinać
 • szybka w montażu ponieważ posiada oczka ułatwiające mocowanie
 • wielosezonowa ochrona przed wzrokiem sąsiadów i przechodniów
 • idealny wiatrochron – pełni funkcję taką jak parawan na plaży
 • ładnie układa się na balustradzie
 • wytrzymała tkanina poliestrowa wzmacniana włóknami
 • jest odporna na mróz, deszcz i słońce
 • żywe kolory
 • oryginalna dekoracja balkonu na lata
 • posiadamy duży wybór wzorów oraz możliwość wykonania nowego motywu wg Twoich potrzeb
 • możliwość wykonania foto osłony z udostępnionego przez Ciebie zdjęcia
 • może pełnić rolę jako osłona dla psa, kota i innych zwierząt
 • proste zamawianie osłony przez internet lub telefonicznie

Osłona na balkon i taras – Ochrona prywatności i spokój


Osłona na balkon, taras lub ogrodzenie da nam poczucie prywatności, uchroni przed spojrzeniami przechodniów i pozwoli odgrodzić się od sąsiadów z naprzeciwka. Pełni także funkcję dekoracyjną, skutecznie zakryje stare barierki balkonowe czy nierówne ściany.

Montując osłonę zachowasz prywatność, spokój i miejsce na balkonie. Osłona balkonu przed sąsiadami i podglądaczami jest dopasowana do Twojej balustrady. Dekoracyjna i nowoczesna osłona na balkonie sprawi, że nie będziesz musiała stawiać i wieszać doniczek z kwiatami aby osłonić się przed sąsiadami. Jest to także dobre rozwiązanie jeśli nie mamy czasu lub chęci na pielęgnację zieleni na naszym balkonie lub tarasie – nie trzeba się martwić, że zwiędną nam kwiatki.

Oslona balkonu przed sąsiadami
OSŁONA BALKONU PRZED SĄSIADAMI


Nowoczesne osłony balkonowe pozwolą na ładną aranżację balkonu. Duży wybór wzorów osłon w sklepie internetowym sprawi że dobierzesz coś odpowiedniego na balkon lub taras. Możemy także przygotować osłonę balkonową wg Twojego pomysłu. Przygotowana na wymiar, osłona na balkon lub ogrodzenie wysyłana jest do Państwa zwinięta w rolce.

Zobacz nasz profil na Facebook’u – https://www.facebook.com/oslony.balkonowe

Tworzymy osłony na balkon od 2016 roku